Priorytetem Lupio jest tworzenie komfortowych warunków pracy i mieszkania dla naszych klientów. W skład naszej kompleksowej oferty wchodzą najwyższej jakości urządzenia klimatyzacyjne firmy Bosch zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Rozwiązania pasujące do budynków o różnych wielkościach i zastosowaniach. Gwarantujemy najlepszy stosunku ceny do jakości. Oferujemy Państwu:

  • Klimatyzatory pokojowe - jednostki ścienne do domów i mieszkań. Chłodzące, grzejące, neutralizujące wirusy, bakterie, zapachy. Energooszczędne i inteligentnie sterowane aplikacją.
  • Klimatyzatory Multi Split – zintegrowany system zapewniający oszczędność powierzchni. Jednostki wewnętrzne do wydajności 7,0kW i zewnętrzne do 12,3kW z możliwością podłączenia od 1 do 5 jednostek wewnętrznych dla jednego układu w kompaktowych wymiarach zaoszczędzających powierzchnię montażu.
  • Klimatyzatory Single Split - Jednostki komercyjne o wydajności do 14,0 kW z 5 rodzajami jednostek wewnętrznych wyposażone w funkcje przydatne dla zastosowań w większych pomieszczeniach oraz spełniające wymogi obiektów komercyjnych.
  • Systemy VRF - Systemy klimatyzacyjne VRF firmy Bosch oferują szeroki zakres mocy do 270 kW w systemie centralnym i mają modułową konstrukcję z oszczędzającymi miejsce jednostkami zewnętrznymi, stylowymi jednostkami wewnętrznymi i inteligentnymi układami regulacji. Ta seria wysokowydajnych produktów przeznaczona jest do klimatyzacji wszystkich typów budynków, takich jak hotele, biura, szpitale, restauracje, domy wielorodzinne, czy szkoły.
  • Agregaty AHU KIT - Jednostki zewnętrzne wraz z modułami do pracy z centralami wentylacyjnymi wyposażonymi w chłodnice freonowe DX.