Współpracujemy ściśle z uznanym czeskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji firmą VentiAir. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na Polskę, dzięki czemu oferujemy instalację urządzeń firmy VentiAir w biurowcach, szkołach, hotelach, czy domach jednorodzinnych.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów i dlatego właśnie do ich potrzeb dostosowujemy swoją ofertę. W konsultacji z klientem wykonujemy program doboru, wycenę instalacji i określamy optymalny czas wykonania przedsięwzięcia od przyjęcia zlecenia aż po odbiór końcowy.

VentiAir swoje produkty dopasowuje ściśle do oczekiwań i potrzeb klienta, co gwarantuje satysfakcję u późniejszego użytkowania instalacji.

Współpracujemy z ośrodkami badawczo-naukowymi, w których szerokie grono specjalistów pomaga nam we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych, optymalnych rozwiązań w zakresie wentylacji. Dzięki nowoczesnym technologiom i umiejętności ich wykorzystania w praktyce możemy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Czeska firma VentiAir powstała w 2013 roku i od samego początku jej głównym celem była produkcja urządzeń do wentylacji, klimatyzacji, chłodzenia, ogrzewania, nawilżania, odzysku ciepła oraz filtracji powietrza atmosferycznego. Wydajność urządzeń firmy VentiAir wynosi od 200m3/h aż do 120 000 m3/h. Ekonomiczne podejście do tematu sprawia, że VentiAir stara się jak najbardziej zminimalizować koszty operacyjne, które miałby ponieść klient. Uzyskuje to  przede wszystkim dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i dostosowanymi do niego rozwiązaniami.

Warto wspomnieć, że produkowane centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne marki VentiAir spełniają wszelkie normy europejskich, a ich parametry są zgodne z wytycznymi i rzeczywistymi cechami produktów, na które dają 2-letnią gwarancję. Posiadamy certyfikaty potwierdzające TUV . nasi dostawcy podzespołów to czołowi producenci w branży inżynierii sanitarnej . Cały VentAir składa się z profesjonalistów doświadczonych w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, co jest gwarancją ich jakości i bezawaryjnego działania na lata.

Każdy klient postrzegany jest jako partner biznesowy, a każda uwaga lub sugestia produktowa jest starannie analizowana. VentAir to gwarancja zadowolenia każdego klienta.