Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży i montażu nowoczesnych systemów dystrybucji powietrza. Są to systemy zapewniające skuteczną wentylację budynku poprzez wymianę powietrza z możliwością zamontowania specjalnych filtrów, które oczyszczą powietrze z różnego rodzaju wirusów i bakterii zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom.

Nie będzie się musieli Państwo przejmować wizualną stroną projektu - system dystrybucji powietrza dopasujemy do konstrukcji budynku. Kanały odpowiedzialne za przepływ powietrza są elastyczne, i z łatwością można umieścić podczas montażu w zabudowie pod stropem lub na ścianie, w warstwie izolacji nad stropem oraz bezpośrednio w wylewanym betonie.

Dzięki skutecznej cyrkulacji powietrza domownicy nie będą zmuszeni do częstego otwierania     okien. Taki stan rzeczy pozwala znacząco zredukować utratę ciepła z pomieszczenia.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas systemy dystrybucji powietrza są higieniczne. Przekazywane powietrze uniemożliwia rozwój pleśni czy grzybów. System można wygodnie czyścić. Regularna konserwacja jest ważna, ponieważ zapewni to bezproblemowe działanie systemu na lata.

Oferowane przez na systemy dystrybucji powietrza pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów, a ich montażem zajmują się nasi doświadczeni specjaliści. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

- rury stalowe (SPIRO)

- kanały stalowe prostokątne

- system rozdzielaczowy  plastikowy z rurami dn-76mm

- system CRD,  Kanały i kształtki okrągłe z wełny prasowanej