Gdy zastanawiasz się nad zasadnością montażu rekuperacji w domu, należy zacząć od konsultacji ze specjalistami w tej dziedzinie. Z internetu można dowiedzieć się bardzo wiele, ale jak, nie będąc specjalistą w tej dziedzinie ocenisz, czy przekazywana wiedza jest rzetelna? Każdy człowiek ma indywidualne potrzeby, każdy dom powinien więc odzwierciedlać preferencje swych właścicieli. Żadne szablony nie są w stanie tego zapewnić.

 

Jedynie dogłębna analiza projektu domu, jego otoczenia i oczekiwań mieszkańców powala profesjonalnemu projektantowi na przygotowanie rozwiązania, z którego funkcjonowania będziesz w pełni zadowolony.

Kolejnym krokiem, jest wybór właściwego wykonawcy, który potrafi zrozumieć założenia projektu, a także wykonać go starannie, na wysokiej klasy materiałach i urządzeniach. Wraz z uruchomieniem rekuperatora i końcową kalibracją systemu.

 

Dokonując wyboru projektanta, wykonawcy, samego rekuperatora czy systemu dystrybucji powietrza dobrze jest pamiętać, że każdy system jest tak samo dobry, jak jego najsłabszy punkt. Ponieważ instalacje rekuperacji (zwłaszcza systemy dystrybucji powietrza) są w 90% przypadków mocno zintegrowane z domem i nie istnieje możliwość ich łatwej wymiany – nie warto na nich oszczędzać, gdyż ewentualna wymiana wiąże się z kosztami wielokrotnie przekraczającymi ich wartość.

 

Zainteresowanych skorzystaniem z naszego doświadczenia, zapraszamy do dalszej lektury strony, lub osobistego kontaktu z nami. Wysłuchamy, doradzimy, zaprojektujemy, wykonamy, wyregulujemy – dokładnie tak, aby cały system spełniał Twoje oczekiwania.