Lupio - wentylacja i klimatyzacja Kraków
PROJEKTOWANIE - INSTALACJA - SERWIS

Kim jesteśmy ?

Lupio to firma od 2012 roku zdobywająca doświadczenie w systemach wentylacyjnych. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, montażem, obsługą i serwisowaniem elementów wentylacyjnych. Świadczymy usługi na potrzeby klientów indywidualnym, jak i firm. Nasza obsługa jest kompleksowa — utrzymujemy kontakt z klientem od fazy planowania aż do usług serwisowych i okresowych przeglądów instalacji. Stale poszerzamy zasięg swoich usług, wchodząc na kolejne rynki zagraniczne.

Czytaj dalej

Nagroda branżowa Stowarzyszenia Polska Wentylacja – 2021 PASCAL

Z przyjemnością informujemy, że jeden z naszych projektów – zabytkowa kamienica z XV wieku na ulicy Wronieckiej w Poznaniu, otrzymała nominację do tej prestiżowej nagrody. Jest to najważniejsze wyróżnienie otrzymywane co roku, jakie może zdobyć firma z branży wentylacyjnej.
Trofeum to jest przyznawane za innowacyjne koncepcje oraz rzetelne podejście do realizowanych zleceń. Jego celem jest wskazanie istoty jakości powietrza oraz tego, jaki ma ono wpływ na nasze środowisko.

Czytaj dalej
 

Wyłączny przedstawiciel firmy VentiAir w Polsce

Współpracujemy ściśle z uznanym czeskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji firmą VentiAir. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na Polskę, dzięki czemu oferujemy instalację urządzeń firmy VentiAir w biurowcach, szkołach, hotelach, czy domach jednorodzinnych.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów i dlatego właśnie do ich potrzeb dostosowujemy swoją ofertę. W konsultacji z klientem wykonujemy program doboru, wycenę instalacji i określamy optymalny czas wykonania przedsięwzięcia od przyjęcia zlecenia aż po odbiór końcowy.

Czytaj dalej
 

Wentylacja

Cyrkulacja powietrza, z reguły pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta.

Czytaj dalej

Klimatyzacja

Centrala VentiAir P-TYPE K to uniwersalna kompaktowa jednostka z płytowym rekuperatorem przeciwprądowym. Zastosowanie biura, sklepy, szkoły, restauracji itp.
 

Czytaj dalej

Smog Reducer

Antysmogowy filtr kanałowy to nowa technologia w minimalizacji przenikającego szkodliwego smogu i alergenów do wnętrz, w których przebywamy...
 

Czytaj dalej